Jdi na obsah Jdi na menu
 

Náhrady Deflex

Nová alternativa v estetice dentálních náhrad. Díky možnosti tenkého provedení a translucenci Deflex pryskyřice se vytvoří přirozený vzhled. Náhrada se perfektně přizpůsobí, splyne s dásňovou tkání a je tak prakticky nepostřehnutelná.

Polyamid je pružný, proto se neláme, nemusí se vyztužovat kovem a nahrazuje i kovové spony. Díky své pružnosti mohou být retenční polyamidové spony umístěny výrazněji pod maximální konvexivitou zubů a tím pádem protéza nepadá a pevně drží. Tyto spony jsou vidět jen při bližším zkoumání. Polyamid neobsahuje žádné alergeny. Může se čistit v jakémkoli čistícím prostředku. Není pórovitý a neabsorbuje žádnou vlhkost ani po dlouhodobém používání.

Charakteristika:

1.  Protézy DEFLEX jsou vysoce elastické, díky čemuž dochází k ideálnímu obepínání zubů zajišťujícímu velmi pevnou fixaci, dále se zvyšuje spolehlivost a životnost protézy samotné.

2.  Protézy z DEFLEXU jsou velmi kosmetické. Nasazují se na vlastní zuby, není zapotřebí vyrábět zvláštní keramické nebo kovokeramické korunky, díky čemuž se dá dosáhnout přirozenosti a komfortního použití a také se nivelizuje negativní vliv kovů v ústech. Právě proto se tyto protézy někdy nazývají neviditelné protézy.

3. Nejsou hygroskopické, díky čemuž v sobě neakumulují slinu a bakterie.

4. Nevyvolávají alergické reakce, nenabobtnávají v dutině ústní a dle všech spotřebitelských kvalit jsou mnohem lepší než obyčejné akrylové protézy.

5. Mají vysokou přesnost nasazení. Speciálně se provádí kompenzace usazení a poté se s vysokou přesností dolaďují detaily na kontrolním modelu, díky čemuž počet úprav je minimální, člověk si rychleji na protézu zvyká a zvyšuje se její životnost.